ALDRINKS.CZ

Vítejte ve světě TOP produktů z oblasti drinků a originálního vína v plechovkách.

Hledáte partnera pro podnikání? Slyšeli jste o novém trendu na trhu, kterým je víno v plechovce? Hledáte nové výrobky v oblasti nealkoholický drinků, koktejlů či vína? Sháníte prvotřídního dodavatele pro Váš obchod, restauraci, hotel nebo na připravovanou akci? Zajímá Vás široká nabídka nápojů? Uvažujete o recyklaci nápojových plechovek? Nebo hledáte partnera, který zajistí kompletní výrobu drinků a vína až po originální design Vašeho vlastního brandu plechovky? Potom jste na správném místě.

Náš internetový obchod ALDRINKS.CZ  přináší našim B2B partnerům  bohatý sortiment  kvalitního  a  žádaného zboží . Spolehnout se pochopitelně můžete na plně profesionální přístup, příjemné pořizovací ceny a bleskovou expedici. Věříme, že i Vy se stanete našimi spokojenými a dlouhodobými zákazníky a odběrateli. Na kvalitě a osobním přístupu nám velmi záleží.

Kdykoli nás kontaktujte s dotazem budeme vás kontaktovat z centrály nebo přímo obchodní zástupce a vždy nakoupíte přesně to, co hledáte. ALDRINKS.CZ – to je Váš spolehlivý partner v oblasti nápojů  se značkami z celého světa. Zajistí výrobu, distribuci a recyklaci – vše v jednom.

Nakupujte za velkoobchodní ceny

Pokud projevíte zájem u nás nakupovat za velkoobchodní ceny, můžete se zaregistrovat prostřednictvím formuláře nebo vás zaregistruje náš obchodní zástupce v dané lokalitě. Po registraci od nás získáte přístup do našeho katalogu, podle kterého můžete nakupovat za velkoobchodní ceny, a budeme vás informovat o novinkách, akčních cenách a akcích na podporu Vašeho prodeje.

Pokud se registrujete přes formulář bude Vás kontaktovat obchodní zástupce, který se postará o pomoc  s nákupy, výběrem zboží, propagačními materiály a Vašimi potřebami.

Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat ohledně spolupráce

Děkujeme, tým Al DRINKS

Dodací podmínky

Rozhodující předností velkoobchodu je distribuce. Dokáže maximálně vyjít vstříc i nadstandardním požadavkům na dovozní podmínky a manipulaci se zbožím. Profesionálně řešená logistika jeschopna zajistit dostupnost každého místa, každého zákazníka a to bezkonkurenčně pružně a rychle.

Transport a manipulace se zbožím je prováděna kvalitně vyškoleným personálem, který po celou dobu přepravya manipulace ručí za nejvyšší kvalitu. V den dodání zboží Vás telefonicky vyrozumí o přesném čase dodání na místo. Dodání zboží je zajišťováno přepravními společnostmi DPD, Česká pošta. Případné speciální požadavky na dopravu řešíme s každým zákazníkem pak individuálně.

Dodání zboží je zajišťováno přepravními společnostmi PPL, DPD, Česká pošta. Případné speciální požadavky na dopravu řešíme se zákazníkem individuálně.

Ceník pro zaregistrované obchodní partnery

Ceny všech našich produktů najdete na našem portálu b2b-aldrinks.cz, který byl vytvořen pro okruh obchodních partnerů. Pomocí tohoto portálu budete mít neustále k dispozici aktuální ceny včetně slev, akcí a aktuálních obchodních informací. . Z jednoho místa tak můžete velmi rychle a pohodlně vybírat a objednávat zboží, stejně jako ihned kalkulovat své ceny a vytvářet svůj prodejní ceník a nabídky pro své zákazníky.

Reklamace

Může se stát, že i přes naše veliké úsilí o Vaši maximální spokojenost budete mít se zakoupeným výrobkem problém. V takovém případě neváhejte a co nejdříve nás kontaktujte. Uděláme vše pro to, abychom váš problém co nejrychleji vyřešili k Vaší plné spokojenosti.

Přihlášení pro registrované

b2b-aldrinks.cz – budete vyzváni k vyplnění přístupových údajů.

Pokud nastane jakýkoliv problém, nebudete se moci přihlásit nebo zapomenete heslo, neprodleně nás kontaktujte.

 

PLECHOVKÁRNA

PŘÍMÝ PRODEJ

MOBILNÍ PLECHOVKÁRNA

FRANŠÍZA