DLUHOPISY

Společnost ANILO DRINKS s.r.o. vydala k datu 1.5.2018 emisi DLUHOPISŮ s názvem dluhopis ANILO DRINKS 7,2 %.

Pokud se Vám naše firemní strategie líbí a rádi byste se formou nákupu našich dluhopisů našeho podnikání zúčastnili, pročtěte si prosím emisní podmínky

Pokud naše firemní strategie a emisní podmínky splňují Vaše očekávání dobré investice, a rádi byste zakoupili naše firemní dluhopisy, můžete nákup dluhopisů sjednat osobně nebo korespondenčně.

Osobně se Vám budeme po telefonické domluvě termínu na +420 606 200 600 věnovat u Vás nebo v sídle naší společnosti na adrese Masarykovo nám. 3, Říčany u Prahy. Telefon má na stole naše milá asistentka a je v provozu po většinu pracovní doby.

Korespondenční nákup dluhopisů probíhá následovně. Stáhněte si prosím formulářovou smlouvu o úpisu dluhopisů a buď strojově vepište nebo rukou napište do prázdných kolonek požadované údaje.  Vámi podepsanou Smlouvu naskenujte a pošlete na náš email dluhopisy@anilodrinks.cz nebo originál ve dvou párech poštou na adresu naší společnosti. Smlouvu Vám stejnou cestou obratem vrátíme podepsanou i z naší strany.

Pak budeme čekat na Vaši úhradu ceny dluhopisů na ve Smlouvě uvedený náš bankovní účet. Bez odkladu, ale většinou následující pondělí po přípisu Vaší částky na náš bankovní účet Vám doporučenou poštou zasíláme zakoupený DLUHOPIS spolu s předávacím protokolem, podepsaným již z naší strany a rovněž ve dvou párech.

Částku, za kterou jste koupili dluhopisy Vám úročíme dnem jejího připsání na náš bankovní účet. Úrokový výnos zasíláme v souladu s emisními podmínkami měsíčně většinou kolem 10. kalendářního dne – pokud tento den nevyjde na svátky nebo víkend. První platbu úrokového výnosu zasíláme až po obdržení podepsaného předávacího protokolu i z Vaší strany. V tomto případu trváme na zaslání originálu, ale postačí nám obyčejnou poštou. Pokud by se originál ztratil, obratem vyrobíme novou verzi a dohodneme spolu místo a čas jejího podpisu.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci

Ing. Vladan Janovský
ANILO DRINKS s.r.o.