Sklo nebo plechovka?

Víno ve skle – to je tradice. A zcela určitě sklo a krásné poháry k vínu neodmyslitelně patří a patřit budou. O tom není nejmenších pochyb.

Ale  je tu současně i 21. století plné pohybu, volnosti, nespoutanosti. Milujeme neformální setkání, párty a oslavy s přáteli v přírodě, na cestách, chceme mít víno u sebe tak, abychom si mohli v jeho společnosti a díky němu vychutnat i zcela nečekané zážitky a nevšední chvíle.

Nové balení vína do plechovky s sebou přináší celou řadu nesporných kladů.

Lehce se nachladí, neváží tolik, co skleněná lahev. Nemusíte řešit dilema – bílé, či červené. Každý si s sebou vezme to, které miluje a tolik, kolik chce. Už nikdy víc se nemusíte potýkat s korkem a otvírákem. Nehrozí rozbití a věříme, že oceníte i to, že ji nakonec  bez problémů zmačkáte a  odnesete do sběrného kontejneru, kde počká na recyklaci.

Víno a přátelé  k sobě patří. Proč nejít tomuto partnerství naproti. Proto je tu víno v plechovce, fenomén 21. století.

Víno v plechovce

u nás jednoznačně vyhrává

V současné době nabízíme velmi oblíbené víno City

Jedná se o šumivé střiky, lehce ochucené bezovým květem, limetkou či kapkou přírodní broskvové šťávy.

Abychom vám byli blíž, postavili jsme si  Citron Can Truck alias pojízdnou  Plechovkárnu. Díky ní nás můžete v průběhu celého roku potkávat na velkých i menších akcích jako jsou  nejrůznější festivaly, trhy, slavnosti dobrého jídla i pití.

Kde se pohybujeme vždy dopředu avizujeme. Současně plníme i mapu kamenných prodejen, barů, restaurací, provozoven, která již objevila kouzlo plechovkového vína.

Ve velmi krátké době budeme doplňovat nabídku o další vynikající vína z Rakouska, USA, Austrálie a dalších zemí. Hledáme pro vás to nejlepší  a naším přáním je nabízet  širokou paletu bílého, červeného a růžového vína tak, abychom uspokojili všechny naše zákazníky. Samozřejmostí jsou i bublinky, tedy Prosecco.

Sledujte nás i na Facebooku a Instagramu.